2024 ilk temettü ödemesi yapacak şirketler belli oldu!

5 ay önce

Yatırımcılar merakla bekliyor

Borsadan gelen habere göre, birçok şirketin temettü ödeme tarihleri belirlendi. Temettü ödeme tarihleri ve miktarları hakkında detaylar açıklandı. Yatırımcılar için önemli olan bu gelişme, borsada işlem yapanları yakından ilgilendiriyor. Temettü ödemesi yapan hisseler, yatırımcılar arasında popülerlik kazanırken, bu ödemelerin tarihleri ve miktarları da merakla bekleniyor. Borsada hisse alacak olan yatırımcılar, temettü ödemesi yapacak şirketlerin listesini gözden geçirerek stratejilerini belirlemeye çalışıyor. Gerçekleşen gelişmeler, yatırımcılar için önemli bir referans oluşturuyor ve piyasada hareketlilik yaratıyor.

Temettü ödeme tarihi ve ödeme miktarları açıklandı

Borsada işlem gören birçok şirketin temettü ödeme tarihleri ve miktarları belirlendi. İşte açıklanan detaylar:Nuh Çimento (#NUHCM)

Hisse başına temettü miktarı: 5,40 TL

Temettü tarihi: 27 ŞubatEge Profil (#EGPRO)

Hisse başına temettü miktarı: 0,2723 TL

Temettü tarihi: 26 MartKatılımevim (#KTLEV)

Hisse başına temettü miktarı: 4,7930 TL

Temettü tarihi: 26 MartAksa Akrilik (#AKSA)

Hisse başına temettü miktarı: 1,4719 TL

Temettü tarihi: 27 MartAgesa Hayat (#AGESA)

Hisse başına temettü miktarı: 4,50 TL

Temettü tarihi: 3 Nisan

 2024 yılında temettü ödemesi yapması beklenen bazı büyük şirketlerin temettü ödeme miktarları da şu şekilde:Doğuş Otomotiv hissesi (#DOAS): 45,33 TLTofaş hissesi (#TOASO): 24,15 TLTürk Traktör hissesi (#TTRAK): 81,74 TLFord Otosan hissesi (#FROTO): 73,05 TLAgesa hissesi (#AGESA): 7,67 TLTürkiye Sigorta hissesi (#TURSG): 3,82 TLSabancı Holding hissesi (#SAHOL): 7,40 TLKoç Holding hissesi (#KCHOL): 12,89 TL

Yorumlar

Bir yanıt yazın