Birikmiş parası olanlara en çok kazandıran 5 yatırım fon tavsiyesi!

5 ay önce

Hangi yatırım aracının ne kadar kazandırdığı birçok yatırımcı tarafından oldukça merak ediliyor. Özellikle fon yatırımcıları hangi fonun ne kadar kazandırdığının araştırmalarını yaparken yeni yatırımcılar birikmiş paralarını hangi fona yatırırsam daha çok kazanırım araştırmalarına giriyor.

Tüm yatırımcıların dikkatini çekecek, bu haftanın en çok kazandıran fonları ve kazandırdıkları miktarlar Ünlü ekonomist İris Cibre’nin paylaşımı ile duyuruldu. İşte detaylar…  

En çok kazandıran 5 fon!  

Kare Portföy Para Piyasası Fonu, yüzde 0,3782 getiri ile zirvede yer alırken, Nurol Portföy Para Piyasası (TL) Fonu, yüzde 0,3729 ile ikinci sırada, AK Portföy Üçüncü Para Piyasası (TL) Fonu, yüzde 0,3607 ile üçüncü, Atlas Portföy Para Piyasası (FL) Fonu, yüzde 0,3586 ile dördüncü, Neo Portföy Birinci Para Piyasası Fonu ise yüzde 0,358 getiri ile beşinci sırada yer aldı. 

Ünlü ekonomist İris Cibre sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda bu haftanın en çok kazandıran beş fonuna dikkat çekerek mevduatın üzerinde performans gösterdiklerini vurguladı. Ekonomist Cibre, yatırımcılara bu tür fonların tercihini yapacakları zaman özellikle getiri oranlarına dikkat etmeleri gerektiğini de belirtti.  

Editörün notu: Haberimizde geçenler yatırım tavsiyesi değildir. Ekonomistin piyasa verilerinin analizleri sonucunda sunduğu kendi görüşleridir. 

Yorumlar

Bir yanıt yazın